افزایش سهم بازار اینترنتی (به انگلیسی Increase online market share) – شما در این مقاله با مقوله های بازاریابی اینترنتی  بهینه سازی جستجوی وب یا سئو  (به انگلیسی SEO) و نیز وبلاگ مارکتینگ یا بلاگ مارکتینگ (به انگلیسی Weblog Marketing) و همچنین سوشال مارکتینگ یا همان اصطلاح (صد در صد اشتباه) سوشیال مارکتینگ (به انگلیسی Social Marketing) آشنا می شوید؛ لطفا با ما همراه باشید!
 

لطفا جهت استفاده از خدمات افزایش سهم بازار اینترنتی تیم ما

  ارتباط با ما

را پر نمایید.

 

 

 

مفهوم افزایش سهم بازار اینترنتی

همه مدیران توانمند و آشنای با محیط فضای مجازی اینترنت آرزو دارند که تمام محصولات آنها در صفحه اول گوگل و یا در نتایج جستجوی های سایر سوشالها (شبکه های اجتماعی) یا نرم افزارهای کاربردی در محیط اینترنت، نتایج اول را داشته و آنها در این شرایط با نام برند خود مواجه شوند.
اما در این میان هستند عده ای که آگاهی دارند که (با حفظ شرایط خاصی از تکنیک های علمی و کاربردی) می توانند که در نتایج جستجو به جای یک نتیجه ، حداقل دو و یا تعداد بیشتری از نتایج مواجه شوند تا به رقبای خود در نتایج جستجو سهم کمتری از بازار را واگذار نمایند. در این شرایط و در صورتی که سازمان یا برندی در نتایج جستجوی موتور های جستجوی معتبر دنیا چون گوگل (www.google.com) یا بینگ (www.bing.com) و نیز سوشالها و نرم افزارهای کاربردی (همچون اینستاگرام (به انگلیسی Instagram) به جای یک نتیجه دو یا تعداد بیشتری از نتایج را به خود اختصاص دهد، اصطلاحات افزایش سهم بازار اینترنتی (به انگلیسی Increase online market share) داشته است.  
 

ارتباط افزایش سهم بازار اینترنتی با بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ)

تجارت ، تجارت است! این بزرگترین و قدیمی ترین و غیر قابل انکار ترین جزء تجارت است و این قانون در بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) نیز صدق میکند. شما از طرفی خود را در تمامی فضاها به جستجوی مخاطبین و نیازمندان به محصولات و خدمات خود نزدیک میکنید و از طرفی با افزایش سهم بازار خود توسط وبلاگها و سوشالها و سایر فعالیت ها، رقبای خود را از مشتریانشان دور می نمایید!
 

افزایش سهم بازار اینترنتی و بهینه سازی جستجوی وب یا سئو (به انگلیسی SEO)

بهینه سازی جستجوی وب یا سئو (به انگلیسی SEO) به معنای صرف جایگاه اول یا دوم در نتایج موتور های جستجو است؛ موتور های جستجو یکی از صفحات وب سایت شما را به عنوان مرجع قابل قبول از یک کلمه کلیدی (به انگلیسی Focus Keyword) خواهند شناخت. عموماً در صورتی که در یک وب سایت تعداد بیش از یک صفحه اختصاص به یک کلمه کلیدی داشته باشد، موتور های جستجو خود به خود آن صفحات را نادیده گرفته و یکی از صفحاتی را که بهترین نتایج را در بررسی رفتار مخاطب حین ویزیت صفحات آن سایت داشته باشند، نشان خواهند داد! اما با ترفندهایی ظریف میتوان صفحات وب را دور زده و از مسیری دیگر به جای یک صفحه دو صفحه را در نتایج جستجو نمایان ساخت.
  لطفا ادامه این مقاله را از طریق لینک زیر مطالعه بفرمایید

ادامه مقاله

 

لطفا جهت استفاده از خدمات افزایش سهم بازار اینترنتی تیم ما

  ارتباط با ما

را پر نمایید.

 


منابع و مواخذ افزایش سهم بازار اینترنتی