بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ  (Mobile Marketing)  چیست ؟  – شما می توانید از طریق وب سایت دیجیتال مارکتینگ ما خدمات مورد نیاز تخصصی خود را مانند بازاریابی اینترنتی، سوشال مارکتینگ ، فکس مارکتینگ ،  بازاریابی محتوا ، بنر مارکتینگ و غیره آشنا و در صورت نیاز از آنها استفاده نمایید. لطفا با ما همراه باشید


لطفا جهت استفاده از خدمات بازاریابی موبایلی یا  موبایل مارکتینگ تیم ما
 ارتباط با ما

را پر نمایید.

بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ  (Mobile Marketing)  
 

بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ (به انگلیسی Mobile Marketing )

روشی از بازاریابی است که در آن مدیران بازارابی دیجیتال تلاش می نمایند تا از موبایل هوشمند بهره های بازاریابی خود را ببرند . با دقت به پیشرفت و جایگاه بسیار مهم استفاده از تلفن  های هوشمند و دستیابی  به اینترنت پرسرعت از راه تلفن همراه به علاوه خدمات ارزش افزوده، قابلیت هایی که در دسترس ما قرارگرفته که ارتباطی مستقیم را به آسانی با مخاطبان خود برقرار کنیم .
فن آوری بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ به این اعتقاد استوار است که تلفن همراه جزء وسایلی  است که اغلب براي برقراري ارتباط استفاده مي شود و میکوشد تا با توجه به این موضوع که تلفن های همراه در دنیای امروز به بخش لاینفک زندگي هر فردي تبدیل شده است زیر بنای بازاریابی خود را در این وسیله همگانی بیابد.
دانش بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ میگوید که علاقه و وابستگی به این فناوری علل متعددی دارد . با کمی جستجو و مطالعه در میان افراد میتوانید به این نتیجه برسید که از میان %۱۲۲ افراد ۹۹ % آنها همیشه موبایلشان را در دست و یا در کنار خود دارند …. لذا اگر به منظور بازاریابي موبایلی به این موضوع توجه کنید ، میتوان گفت که بهترین موقعیت براي بر قراری ارتباط میان شما و مخاطبان کسب و کارتان توسط بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ ایجاد  شده است .
 

ارتباط بازارایبی اینترنتی (آنلاین مارکتینگ) با بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایلی یا همان موبایل مارکتینگ در اصل تعاريفی فوق العاده گسترده دارد … این صنعت با هدف بازاریابی اینترنتی (آنلاین مارکتینگ) با برقراري ارتباط با خریداران و تشویق  آنها به خرید محصول در هر قسمتی از شهر یا کشور، به شکلی جامع و برنامه ریزی شده به بازاریابی موبایلی یا همان موبایل مارکتینگ می پردازد. تلفن همراه به علت قابلیت های بسیاری که در دسترس ما قرار میدهد ، میتواند به عنوان رسانه اي براي بازاریابي موبایلی باشد .
این دستگاه میتواند به شیوه های متفاوتی مورد استفاده قرار بگیرد و این موضوع دامنه انواع بازاریابی اینترنتی (آنلاین مارکتینگ)  را برای طراحان کمپین های بازاریابی دیجیتال فراهم نموده است
مي توان با فرستادن پیام هاي تصویري ، صوتي ،علاوه پیامک های متنی در بازاریابی موبایلی  توجه خریداران را جلب کرد . یکي از بهترین روش هایی که میتوان با کمترین هزینه و با اطمینان خاطر در زمینه تبلیغات بر آن سرمایه گذاري کرد پیامک است.
امروزه در صنعت بازاریابی موبایلی همه افراد با واژه پیامک آشنا هستند وبه خوبی آن را میشناسند … در غیر اینصورت از واژه SMS اطلاعات زیادی دارند… اس ام اس یا به گفتار فارسي، پیامک ، خدماتي است براي فرستادن پیام هاي کوتاه که بیشتر به شکل متنی فرستاده مي شوند ..
 
لطفا جهت استفاده از خدمات بازاریابی موبایلی یا همان موبایل مارکتینگ تیم ما
  ارتباط با ما
را پر نمایید.
 
منابع و مواخذ بازاریابی موبایلی:
1-  بازاریابی موبایلی       بازاریابی موبایلی از ویکی پدیا – دانش نامه آزاد
2-  بازارابی دیجیتال        بازاریابی دیجیتال - وب سایت مرجع
3-  Mobile Marketing     Mobile Marketing from mobilemarketingmagazine.com