برند سازی اینترنتی یا آنلاین برندینگ (به انگلیسی Online branding) – شما در این مقاله با اصطلاحاتی همچون نام تجاری یا برند (به انگلیسی Brand) ، برند شخصی یا پرسونال برندینگ (به انگلیسی Personal Branding) آشنا می شوید. همچنین می توانید از طریق سایر مقالات وب سایت دیجیتال مارکتینگ با سایر مقوله های بحث بازاریابی اینترنتی همچون سئو (بهینه سازی جستجوی وب) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشال مارکتینگ ، بازاریابی وبلاگی یا وبلاگ مارکتینگ و غیره آشنا شوید. لطفا با ما همراه باشید


لطفا جهت استفاده از خدمات برند سازی اینترنتی تیم ما
 
ارتباط با ما

را پر نمایید.

شما در قسمت اول این مقاله با زیر ساخت های برند سازی اینترنتی آشنا شدید. لطفا ادامه مقاله را با ما همراه باشید
با توجه به میزان بازدید بسیار زیاد مخاطبین، فضای شبکه های اجتماعی که در ایران سوشال یا به اشتباه سوشیال (به انگلیسی Social Network) نامیده میشوند، بهترین فضا برای برند سازی اینترنتی است. استفاده از تکنیک های مخصوص سوشال و سایت همچون بازاریابی عصبی یا نورو مارکتینگ (به انگلیسی NeuroMarketing) ، بازاریابی محتوا (به انگلیسی Content Marketing) و از همه مهمتر بازاریابی بانک های اطلاعاتی یا کانتکت مارکتینگ (به انگلیسی Contact Marketing) می تواند بزرگترین اهرم های افزایش قدرت برند سازی اینترنتی باشد.

برند سازی اینترنتی و وبلاگ مارکتینگ (Blogging)

با توجه به رایگان بودن استفاده از فضاهای وبلاگ ها، این فضاها به محیط های پرطرفداری برای مخاطبین وب تبدیل شده اند که قصد دارند از یک وب سایت رایگان شخصی استفاده نمایند. به همین دلیل برند سازی اینترنتی در این فضاها نیز با سرعت و پتانسیل بالایی صورت خواهد پذیرفت.
 

برند سازی اینترنتی و سئو (بهینه سازی جستجوی وب)

بدیهی است که در صورتی که مخاطبین شما، هر کدام از خدمات یا محصولات شما را در موتور های جستجوی متفاوت جهان همچون گوگل (www.google.com) یا بینگ (www.bing.com) جستجو نموده و در همه صفحه هات نام وب سایت شما را در میان سه جستجوی اول مشاهده نمایند، هویتی تازه از برند شما در اذهان آنان پیدا شده و برند سازی اینترنتی شما محقق خواهد شد.
از طرف دیگر در صورتی که نمایندگان رقبای شما و یا حتی خود رقبای شما در صورتی که هر زمان نام خدمات یا محصولات شما را جستجو نموده و وب سایت شما را در سه جستجوی اول موتور های جستجو مشاهده نمایند، حسّی از برند قدرتمند شما را در اذهان خود ساخته و شما به اهداف برند سازی اینترنتی خود خواهید رسید.

برند سازی اینترنتی و بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ)

مهمترین وظیفه و رسالت بازاریابی اینترنتی، ایجاد شناخت عمیق مخاطب و مصرف کننده محصولات یا خدمات از آنهاست. برند سازی در واقع نوع استاندارد و اصولی این شناخت است. زمانی که یک مصرف کننده به محصول یا خدمات شما نیاز پیدا میکند و یا از ارائه کننده قبلی خدمات یا محصولات مورد استفاده خود (به هر دلیلی) منصرف شده و تمایل به خرید از ارائه کننده جدیدی پیدا میکند برند سازی تاثیر خود را نشان خواهد داد.

 

لطفا جهت استفاده از خدمات برند سازی اینترنتی تیم ما
 
ارتباط با ما

را پر نمایید.

 

منابع و مواخذ برند سازی اینترنتی:

 


ارسال نظر

نظرات

بدون نظر