بنر مارکتینگ (به انگلیسیBanner Marketing) – شما در این صفحه از سایت اطلاعات دقیق و کارشناسی در زمینه بنر مارکتینگ (به انگلیسی (Banner Marketing بدست خواهید آورد و نیز از سایر صفحات وب سایت بازاریابی اینترنتی به سایر شاخه ها و زیر شاخه های این علم مانند: بازاریابی اینترنتی در شبکه های اجتماعی (سوشال مارکتینگ) ، بازاریابی وبلاگی (وبلاگ مارکتینگ) ، بازاریابی محتوایی (کانتنت مارکتینگ) و نیز بعضی از شاخه ها و زیر شاخه های نتورک مارکتینگ (بازاریابی شبکه ای) اطلاعات دقیقی کسب خواهید کرد.
از این که با ما همراه هستید از شما سپاس گزاریم.
لطفا جهت استفاده از خدمات بنر مارکتینگ تیم ما
 
ارتباط با ما

را پر نمایید.
 
 
بنر مارکتینگ
 

بازاریابی اینترنتی (آنلاین مارکتینگ) و بنر مارکتینگ

یکی از اجزاء بازاریابی اینترنتی نیز بنر مارکتینگ است که میتوان از آن به عنوان پیشنهاد حضور در فضای سایت نام برد. در این قسمت از آنلاین مارکتینگ شما با نصب تعداد زیادی تصویر متحرک در وب سایت های پربازدید کشور از مخاطبین دعوت می نمایید تا مطالب سایت شما را مشاهده و نسبت به خدمات یا محصولات شما امکان خرید یابند. باز هم ذکر این نکته الزامیست که مهمترین بخش بازاریابی اینترنتی با بنر نیز محتوای آن (یعنی محتوای تصویر متحرک از نگاه جذابیت و تحریک مخاطب) می باشد.

بنر مارکتینگ چیست؟


در واقع بنر مارکتینگ یا بازاریابی بنری (Banner Marketing) به نصب چندین هزار تصویر متحرک و رنگی در ابعاد تقریبا یکسان در چهارچوب صفحات اصلی و یا زیر صفحات وب سایت های پربازدید کشور گویند. توسط این فرایند مخاطب مستقیماً به وب سایت اصلی یا صفحه فروش محصولات وب سایت مقصد متصل خواهند شد.
بنر مارکتینگ از جمله  شیوه های بازاریابی دیجیتالی (Digital Marketing) است که به شیوه ای موثر می تواند در ساختار بازاریابی اینترنتی (Online Marketing) شما تاثیر گزار باشد. این شیوه که بهره گیری از آن می تواند کامل کننده ی سایر روش های مرتبط با بازاریابی اینترنتی من جمله  بهینه سازی جایگاه موتور جستجوی وب سایت یا همان سئو (SEO) ، ایمیل مارکتینگ (Email Marketing و … باشد، قادر به ایجاد ثمرات بسیار دلپذیری می باشد.

بنر مارکتینگ و افزایش ترافیک سایت

بنر مارکتینگ می تواند قدرت ثمربخشی وافری را در ترافیک یک سایت دارا باشند زیرا مخاطبین جهت دستیابی به آنچه که در تصاویر محترک یک بنر مشاهده میکنند بایستی وارد وب سایت مقصد گردند. و لذا برای وب سایتهایی که جایگاه آنها در صفحات اول جستجوی موتورهای جستجو نیست می تواند بازدید چشم گیری داشته باشد.

بنر مارکتینگ و بازاریابی مستقیم

تجربه نشان داده است که در فرایند بنر مارکتینگ در صورتی که بعضی نکته های ظریف و تخصصی در طراحی بنر در نظر گرفته شود، علاقمندان خدمات یا محصولات به صورت مستقیم پس از مشاهده بنر اقدام به تماس با ارائه کنندگان آن خدمات یا محصولات اقدام کرده و به امر خرید بپردازند.
بنر مارکتینگ و معایب و مضررات
علاوه بر مزایای بنر مارکتینگ باید به این نکته نیز توجه داشت که بنر در صورتی که درست و مهندسی شده مخاطب را به وب سایت منتقل ننماید می تواند تاثیرات منفی ای بر جایگاه سئو داشته باشد. از طرفی در صورتی که محصولات یا خدمات مورد نظر درج شده در سایت مقصد نیز با آنچه که در تصویر بنر مشاهده می شود متفاوت باشد، مسلماً باز تاثیر منفی تبیغاتی خواهد داشت.
از طرف دیگر  در صورتی که بنر ها در بنر مارکتینگ  به شکل زیبایی طراحی و با مهندسی بازاریابی عصبی (Neuromarketing) طراحی و ارائه نشده باشد، مخاطب را جذب نخواهد کرد و همان بنر مفید و موثر، عامل تخریبی ای نیز برای سایت های فاقد درک مفهوم "تبلیغات بنری" محسوب شوند . بنرهایی که قدرت برقراری پیوند موثر با مشتریان را داشته باشند را می توان جزء ثمربخش ترین  بنرها به شمار آورد.
مراجع و مواخذ بنر مارکتینگ:
1-    Banner Marketing  Web banner From Wikipedia, the free encyclopedia
2-    Digital Marketing   Certified Learning from the Digital Marketing Institute
3-      Online Marketing  Online Marketing from NEIL PATEL & RITIKA PURI
4-    SEO                            What Is SEO / Search Engine Optimization?
5-    Email Marketing     What is Email Marketing
6-    Neuromarketing     What is Neuromarketing and How are Companies Using It
 
لطفا جهت استفاده از خدمات بنر مارکتینگ تیم ما
  
ارتباط با ما
را پر نمایید.