فکس مارکتینگ (Fax Marketing) – ارزان، ماندگار، ساده – شما در سایت دیجیتال مارکتینگ می توانید علاوه بر فکس مارکتینگ از سایر اطلاعات تخصصی حوزه بازاریابی اینترنتی مانند بنر مارکتینگ (Banner Markting)، سوشال مارکتینگ (Social Marketing)، وبلاگ مارکتینگ (Weblog Marketing)، بهینه سازی جایگاه موتورهای جستجو یا همان سئو (SEO)   استفاده نمایید.
از شما دعوت میکنیم با ما همراه باشید
 لطفا جهت استفاده از خدمات فکس مارکتینگ تیم ما
 ارتباط با ما

را پر نمایید.
 
 
 فکس مارکتینگ - Fax Marketing

فکس مارکتینگ و نقاط قوت آن:

امروزه یکی از ساده ترین شیوه های تبلیغات جهت معرفی برجستگی خدمات یا محصولات  مخصوصا هنگامی که مخاطبین آنها صنایع و کارخانه ها باشند، فکس مارکتینگ یا ارسال فکس انبوه می باشد.
ورقه های فکس که توسط سامانه های فکس مارکتینگ ارسال میگردند، جزء مدارکی  است که در فضاهای اداری به سهولت آرشیو می شوند. از طرفی استفاده از سامانه های ارسال انبوه فکس می تواند این امکان را در اختیار کارفرمایان قرار دهد که در مناسبت های طی سال از این طریق به سادگی به کلیه مخاطبین سازمان خود پیامهای خود را ارسال و برند خود را در ذهن کلیه مخاطبین تحکیم بخشند. حتی دعوت از مشتریان رقبا نیز جهت مشاهده لیست آخرین فروش ویژه ها و نرخ های ویژه و یا تسهیلات خرید توسط این سامانه به سادگی امکان پذیر است.
بررسی آگهی های فکس برای مدیران بدلیل حجم کم (یک یا دو صفحه ای) آنها عمل بسیار ساده ای است. بنابراین پایدارترین مسیر پیوند با صنایع،  فکس مارکتینگ می باشند.

فکس مارکتینگ و ارتباط آن با بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی دیجیتال (آنلاین)

هدف ما در بازاریابی اینترنتی در واقع تثیبت نام ما و محصول ما در ذهن مشتری است تا زمانی که او نیاز به محصول یا خدمات ما پیدا کرد، یکی از برند های ثابت ذهن او، محصولات یا خدمات ما و نیز مزیت رقابتی ما در تولید آنها باشد. فکس نیز یکی از اجزاء ماندگار بازاریابی  دیجیتالی (آنلاین مارکتینگ) است. برگه های فکس با توجه به اصالت آنها در کشور ما ایران ، در ذهن مدیران قدیمی ایران تثبیت و آشنایی بیشتری دارند و هنوز در کشور ما ایران ، ملزومات بایگانی ویزه کاغذ های پرینت و فکس تولید می شود! لذا هرگز در کمپین های بازاریابی اینترنتی خود از این جزء بزرگ فراموش نکنید.

فکس مارکتیگ و هزینه کم:

فکس مارکتینگ نسبت به سایر تبلیغات کم هزینه است زیرا در دستگاههای مخابراتی آنالوگ جهان سوم، فرستادن هر یک از ورقه های فکس بین حدود 3 تا 7 دقیقه (به گرافیک و محتوا و نیز مسیر طولانی یا نزدیک بستگی دارد) زمان می برد و نرخ مخارج تلفن درون یا برون شهری، از محدوده ای ابین 48 تا حداکثر 1100 ریال برای مشترکین،برمبنای هر پالس مخابرات هزینه دارد.

فکس مارکتینگ و سامانه های اتومات:

امروزه تسهیلاتی از مسیر اینترنت به منظور فکس مارکتینگ درنظر گرفته شده که علارغم شتاب بالا ، دارای نیروی ارسال محتوای رنگی یا تصاویر پرحجم نیز می باشند.

فکس مارکتینگ و سرویس فکس اینترنتی

در سرویس فکس مارکتینگ شماره فکسی ویژه به شما اختصاص می یابد. تمام فکس های ارسال شده به این شماره، دارای فرمت PDF  در درون ایمیل شخصی (سازمانی) و یا در صورت تمایل نمونه ای از آن ، در بخش آرشیوی حساب کاربری شما در سایت ذخیره می گردد.
مختصرا  می توان گمان برد، که سرویس فکس مارکتینگ مشابه ایمیل gmail و یا yahoo شما باشد و دارای محل ورودی از فکس و خروجی به فکس باشد و در نتیجه ارسال و یا دریافت فکس در هر مکان، زمان و با هر دستگاهی که به نت متصل است (مانند کامپیوتر، موبایل های هوشمند و ...) بدون احتیاج به نصب نرم افزار و سرور، امکان پذیر می کند.

مراجع و مواخذ  فکس مارکتینگ:
  1. Fax Marketing 
  2. فکس مارکتینگ            http://www.utbox.net/fax-broadcasting/
 
لطفا جهت استفاده از خدمات فکس مارکتینگ تیم ما
 ارتباط با ما
را پر نمایید.