وب سایت آموزشی رایگان marketing digital plan ارائه دهنده اطلاعات مورد نیاز شما پیرامون وظایف یک شرکت بازاریابی (به انگلیسی Marketing Company), اصول و قوائد مدیریت بازاریابی (به انگلیسی Marketing Management) , معرفی روزانه یه کتاب بازاریابی (به انگلیسی Book Marketing) و سایر دانسته های مرتبط با رشته تخصصی بازاریابی و فروش .

یک وبلاگ(weblog)، یک بلاگ(blog) نیز نامیده می شود، یک مجله است که توسط یک وبلاگ نویس حفظ و حاوی اطلاعاتی است که فورا از طریق وب سایت وبلاگ خود منتشر شده است. وبلاگ نویسی یک فعالیت بسیار محبوب است.
تعداد کاربران آنلاین ایجاد و حفظ وبلاگ ها و نیز وبلاگ مارکتینگ (Weblog Marketing)به طور چشمگیری نسبت به سال های گذشته افزایش یافته و همچنین تعداد بازدیدکنندگان از این وبلاگ های اختصاصی نیز به میلیون های نفر می رسد.

وبلاگ مارکتینگ

هم اکنون برای سفارش خدمات وبلاگ مارکتینگ اصولی توسط تیم ما

 ارتباط با ما

را تکمیل نمایید.

 

 وبلاگ (Weblog) چیست؟ 

وبلاگ فضای خصوصی رایگانی می باشد که هر فرد، توانایی بهره گیری ازامکانات آنها تمام داده های دیجیتالی کتبی مانند: ایده ها، مطالب، متون یا تجارت خویش را با دیگران به اشتراک بگذارد.
فضای وبلاگ بعد از دوران فضای شبکه های اجتماعی بوجود آمده اند.

ارتباط بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ یا آنلاین مارکتینگ) با  وبلاگ (Weblog) چیست؟ 

وبلاگ ها در فضای بازاریابی اینترنتی(Internet Marketing) پس از محیط شبکه های اجتماعی(Social Networks) یکی از بهترین تشویق کنندگان مخاطبین جهت بازدید از فضای وب سایت ما هستند. اگر بزرگترین هدف بازاریابی آنلاین (دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی اینترنتی) را در جذب مخاطب به سمت محصول یا خدمات ما در وب سایت قلمداد کنیم، وبلاگها نیز نقش بی نهایت مهمی در این امر ایفا می نمایند.


خواص یک وبلاگ خوب چیست؟

وبلاگ ها به دلیل اینکه جز از لحاظ محتوایی (به استثنای موارد غیر قانونی) فاقد سایر محدودیت ها بوده و هر فرد به منظور ساخت برند شخصی (Personal Branding ) یا تجاری و به دور از هر نوع آگهی مستقیما بوسیله معارفه کالاهای خود قادر است بهره مکفی را از محیط رایگان پست گذاری وبلاگ ها ببرد.

وبلاگ مارکتینگ (Weblog Marketing

مختصراً و به زبان گویا، فرآیند استفاده تجاری امکانات رایگان وبلاگ ها در راستای افزایش فروش (sale development) یا بازاریابی دیجیتالی (Digital Marketing)  را وبلاگ مارکتینگ یا به عبارتی بلاگ مارکتینگ (blog Marketing) گویند.

اهداف وبلاگ مارکتینگ

وبلاگ مارکتینگ در امر تبلیغات اینترنتی نیز کمک شایانی می نماید؛ زیرا ورود محتوا (content entry)  در این فضا کاملا رایگان است و همین امر باعث بازدید بسیار بسیار زیاد از این فضاها توسط عموم را دارد.

برند سازی (Branding) نیز به اعتراف خود گوگل (Google)  توسط ورود لینک های مطالب روزانه یک سایت در این وبلاگ ها دارای ارزش بالایی است.

علاوه بر کمک برای بهینه سازی جستجوی وب یا همان سئو (SEO) ، همه بر این امر اتفاق نظر دارند که وجود داشتن سایتی در اولین صفحه موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت بوده و تمامی مدیران آگاه هستند که در صورت جذاب بودن و رعایت شرایط داخلی نورو مارکتینگ (Neuromarketing)  در سایت، حضور در برگه اول موتوهای جستجو ارزش بسیار بالایی را خواهد داشت و وبلاگ ها با توجه به میزان بازدید زیادی که دارند، در تحقق این امر کمک شایانی خواهند کرد. از سوی دیگر پس از کسب رتبه اول در موتور های جستجو گر وبلاگ ها در تثبیت این جایگاه و پایداری این رتبه نقش بسزایی را به عهده خواهند داشت.

 

خدمات وبلاگ مارکتینگ تیم دیجیتال مارکتینگ

حضور فعال برند شما به صورت روزانه در سطح 31 وبلاگ رسمی ایران و نیز 5 وبلاگ برتر جهانی و نیز ورود محتوا به تمامی این فضاها به شکل منظم می تواند تمامی اهداف و مشخصات یاد شده در این مقاله را دارا باشد. این فضاها می توانند به شکل جامعی بستر رسیدن مدیران محترم به تمامی اهداف از پیش تعیین شده خود باشند.

 

هم اکنون برای سفارش خدمات وبلاگ مارکتینگ اصولی توسط تیم ما مشخصات مربوطه را موجود در لینک ذیل

 ارتباط با ما

کامل کنید.

 

 

منابع و مواخذ:

 

      برند شخصی                            برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ 
      ورود محتوا                              محتوای وب از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد              
      بهینه سازی جستجوی وب         بهینه سازی موتور جستجو  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد  
      نورو مارکتینگ                           نورومارکتینگ یا بازاریابی عصب‌پایه همشهری آنلاین
      برند                                            برند از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

 

Weblog Marketing             Blog Marketing: What It Is and How to Do It
Personal Branding              What is Personal Branding in Marketing? - The Balance
8-content entry                        The Content Entry Process
 SEO                                        What Is SEO / Search Engine Optimization
Neuromarketing              What is Neuromarketing and How are Companies Using It
Branding                           branding
Google                               www.google.com

 

 

لطفا به اشتراک بگذارید .ارسال نظر

نظرات

بدون نظر