گیم مارکتینگ (Game Marketing) و قدرت آن در جذب طرفداران دو آتیشه – شما می توانید از طریق وب سایت دیجیتال مارکتینگ ما با خدمات تخصصی مورد نیاز خود همچون بازاریابی اینترنتی ، ایمیل مارکتینگ ، فکس مارکتینگ ، کانتکت مارکتینگ یا بازاریابی محتوا ، وبلاگ مارکتینگ و غیره آشنا و در صورت نیاز از آنها استفاده نمایید. لطفا با ما همراه باشید
 

لطفا جهت استفاده از خدمات گیم مارکتینگ تیم ما
 
ارتباط با ما

را پر نمایید.


گیم مارکتینگ (Game Marketing) 
 

گیم مارکتینگ (Game Marketing) و قدرت آن در جذب طرفداران دو آتیشه

در زمان کنونی با گسترش "پلتفرم های همراه" و توسعه روادید بوسیله این شیوه ، سرگرمی های آنلاین هم جایگاه خاصی در سرنوشت روزمره یافته اند که باعث طرح رشته ای بنام "گیم مارکتینگ" تحت عنوان شیوه ای پیشرفته و موثر در بازاریابی مدرن شود.

گیم مارکتینگ (Game Marketing) و ارتباط آن با بازاریابی اینترنتی (آنلاین مارکتینگ یا دیجیتال مارکتینگ)

بازی ها چندین مزیت در بازاریابی اینترنتی دارند:
1- در شرایطی که مخاطب شما کاملاً جذب شیوه تبلیغاتی شما شده است ، شما امکان پیش شرط قراردادن ادامه بازی را در پرکردن فرم مخصوص آن در وب سایت خواهید داشت.
2- در تمامی فضاهای دیجیتال مارکتینگ (آنلاین مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی) خود شامل وبلاگها یا سوشالها یا سایت رسمی خود می توانید از اخبار ارائه امکانات جدید و یا قسمت های جدید بازی های خود مطلع نمایید.
3- بازی ها بیشترین آمار جستجو را در تمامی موتور های جستجوی اینترنتی یا نرم افزاری محیط دیجیتال به خود اختصاص داده اند.
4- بازی بیش از هر جزء دیگر بازاریابی دیجیتالی برای مخاطب سرگرم کننده بوده و از این رو میزان حضور مخاطبین در این فضاها بیش از همه فضاهای دیگر است.

گیم مارکتینگ (Game Marketing) ، کانسپت ها و المانهای برند

بهره بردن از "کانسپت ها" ، "المانهای برند" و طراحی سناریو های مجذوبگر جهت ایجاد چالش در ذهن مخاطبین در درون محیط مجازی ، شخص را مستقیما یا غیرمستقیم  به برند متصل کرده و وی به گروه مبلغین حریص برند تبدیل می شود.

گیم مارکتینگ (Game Marketing) در ایران

گیم مارکتینگ (Game Marketing) یکی از تکنیک های تاثیرگذار بازاریابی بوده که چند وقتی در کشورمان، مدّ نظر برندها خصوصاً سازندگان تولیدات غذایی قرار دارد که مطلوب است با نگاه عمیق تر به آن از موقعیت های ناب آتی  بیشترین استفاده را ببریم.

گیم مارکتینگ (Game Marketing) و تیم دیجیتال مارکتینگ

گروه دیجیتال مارکتینگ موفق به ایجاد شرایط مناسبی جهت بهره گیری از "گیم مارکتینگ" با تجربه چندین ساله در گسترش بازیهای آنلاین برای برندهای معتبر شده است. شما مدیران محترم می توانید جهت مشاوره رایگان در رشته گیم مارکتینگ به صورت مستقیم از قسمت مشاوره کیس استادی وب سایت ما در خواست مشاوره نموده و شرایط آن را جویا شوید. از این که با ما همراهید خرسندیم.

 
لطفا جهت استفاده از خدمات گیم مارکتینگ تیم ما
 ارتباط با ما

را پر نمایید.
 
 
 

منابع و مواخذ گیم مارکتینگ (Game Marketing)
 
-          کانسپت چیست مقاله فرم ، فضا و کانسپت در معماری
-          پلتفرم های همراه         KONAMI به سمت پلتفرم های همراه کوچ می کند