آموزش سئو سایت (SEO) و 21 قانون اصلی و بنیادین آن


آموزش سئو سایت (SEO) و 20 قانون اصلی و بنیادین آن. در وب سایت دیجیتال مارکتینگ پلن با مقوله های متفاوت بازاریابی اینترنتی (به انگلیسی Online Marketing) آشنا خواهید شد. در این مقاله مهمترین نکته های آموزش بهینه سازی سایت ویژه موتور های جستجو را بر اساس مراجع بزرگ آموزش سئو مانند وب سایت رسمی یوآست به آدرس https://yoast.com/wordpress/plugins/seo ارائه نموده ایم .....

در قسمت قبل این مقاله با یک سری نکات در زمینه بهینه سازی موتور های جستجوی سایت آشنا شدید

لطفا در ادامه مقاله با ما همراه باشید

5- آموزش سئو سایت و تایتل صفحه (به انگلیسی page title)

تایتل صفحه (به انگلیسی page title) باید با کلمه کلیدی شما شروع شود. طول استاندارد تایتل صفحه حداکثر 65 کاراکتر است. و پس از آن نیز میتواند حداقل سه تا چهار کلمه کلیدی دوم مرتبط با سایت شما قرار بگیرد.
 
 

6- آموزش سئو سایت و پاراگراف اول متن شما

پاراگراف اول شما مهمترین قسمت متن شما در اصول سئو است. شما باید کلمه کلیدی اصلی خود را به همراه کلمات جانبی آن (H2) در آن قرار دهید.

7- آموزش سئو سایت و میزان فراوانی کلمه کلیدی در متن

میزان فراوانی کلمه کلیدی را حداقل 1% تا حداکثر 2/5% در کل متن باشد. این قانون حتی در مورد مطالب زیر 300 کلمه نیز باید صدق کند. بیاد داشته باشیم که هر چه این میزان از حداقل آن افزایش یابد، از امتیاز سایت شما کسر خواهد شد.
8- آموزش سئو سایت و رنگ و شکل کلمات کلیدی
رنگ و شکل کلمات کلیدی حتما باید هم بولد (به انگلیسی Bold ) و هم ایتالیک (به انگلیسی (Italic و هم رنگی (بهترین حالت آبی پر رنگ شفاف کد 0-0-255) باشد. جهت تقویت بیشتر سئو سایت خود سایر کلمات مرتبط با کلمه کلیدی را نیز باید به همین سبک عمل کنید ؛ حتی کلمات کلیدی که ای که برای شما اهمیت دارد و مرتبط با کلمه کلیدی است؛ مثلا کلمه کلیدی ما بازاریابی اینترنتی است و لذا کلماتی مانند اینترنت، وب سایت، فضای مجازی، دیجیتال، مارکتینگ، بازرگانی، مدیریت، خرید، فروش، و سایر کلمات مرتبط با بازاریابی اینترنتی نیز مشمول همین قانون هستند.

منابع و خواخذ:
 

درباره نویسنده

 مدیر سایت
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات


Bulgari B.zero1 Ring Replica   در تاریخ 2 اسفند 1395

بی نهایت عالی بود ممنون از این پستها بیشتر بزارین ممنون میشیم


Van Cleef Arpels Alhambra Braccialetto Bianca Copia   در تاریخ 1 اسفند 1395

لطفا منابع و مواخذ اصلی مطالب رو هم معرفی بفرمایید

ارسال نظر