بازاریابی اینترنتی در گردشگری چه نقشی دارد؟


بازاریابی اینترنتی در گردشگری چه نقشی دارد؟- شما می توانید در وب سایت دیجیتال مارکتینگ پلن  با مفاهیمی از قبیل  بازاریابی اینترنتی (به انگلیسی Online Marketing) مانند وبلاگ مارکتینگ یا بلاگ مارکتینگ (به انگلیسی Weblog Marketing) و بهینه سازی جستجوی وب یا سئو  (به انگلیسی SEO) و نیز  همچنین سوشال مارکتینگ یا همان اصطلاح (صد در صد اشتباه) سوشیال مارکتینگ (به انگلیسی Social Marketing) آشنا شوید؛ لطفا با ما همراه باشید!

بازاریابی اینترنتی در گردشگری - بررسی تاثیر و نقش شبکه های اجتماعی :
 

بازاریابی اینترنتی در گردشگری

در روابط بازاریابی اینترنتی ما قادربه مشاهده منظره نوینی از ارتباطات (connections)هستیم. شبکههای اجتماعی(Social Networks)، برخلاف شبکههای رسانهای سنتی، شیوه خارق العاده ای  را از جابجایی داده ها را نمایش میدهند. لذا افراد مطالب انحصاری خود را بوجود آورده و یا اشتراک گذاری میکنند، که قطعا ضرر فراوانی بر بازاریابی در عرصه توریستی دارد.
گروه پژوهش گردشگری(Tourism Research Group) متشکل از متخصصین این عرصه، بطور روزانه در حال فعالیت با مقادیری از شبکه های مشترک، جهت فروش، بازاریابی، روابط عمومی و توسعه می باشند.احتمالا  فیس بوک (Facebook)، توییتر(Twitter)، و یوتیوب(YouTube) از مشهورترین و تاثیرگذارترین شبکههای اجتماعی به منظور بازاریابی در عرصه توریستی و مهمان نوازی می باشند.
اشتراک گذاری(Share) و توسعه داده ها(Development data) مربوط به توریسم (tourism)در رسانههای اجتماعی قسمتی از عملیات موسسات گردشگری میباشد.
گروه ما به انتشار پیام های شما ، توسط بهره گیری از علم و مهارت در رسانههای اجتماعی که در عرصه گردشگری، در هر دو سطح بین المللی و بومی کاربرد دارد،اختصاص داده شده است.

بازاریابی اینترنتی در گردشگری- علائم گذاری شبکه های اجتماعی در عرصه گردشگری

این گزینه جزء یکی از سریع ترین شیوه ها جهت استفاده کاربران اینترنتی بوده تا به ساماندهی، اشتراک گذاری، و مدیریت منابع وب (Web Resource Management) یاری برساند، البته این موضوع امروزه تحت عنوان وسیله ای در سئو قابل دسترسی می باشد، اکثر تسهیلات نشانهگذاری اجتماعی(Social Bookmarking) از کاربران اینترنتی خود پشتیبانی کرده تا قادر به سامان دهی بوکمارکهایشان توسط عبارات کلیدی رسمی بطور مثال:گردشگری، سفر، بازاریابی و ... باشند.

بازاریابی اینترنتی در گردشگری
 تسهیلات نشانهگذاری اجتماعی(Social Bookmarking) از کاربران اینترنتی خود پشتیبانی کرده تا قادر به سامان دهی بوکمارکهایشانباشند.

برچسب های مذکور در حقیقت سبب پیشرفت سفرهای تجاری شده و آنها را بیشتر در معرض دید می گذارند تا موتورهای جستجو به سهولت هرچه بیشتر موفق به یافتن آنها شوند. زمانیکه کارشناسان گردشگری سایت شما را مورد نقد و ارزیابی قرار دهند، سایت مورد نظر به فهرست علامت گذاری وبسایتهای سطحی افزوده گشته و در نهایت شما با افزایش سرعت ترافیک سایت خود مواجه می شوید.
 

 منابع و مواخذ:
گردشگری از ویکی پدیا , دانشنامه آزاد
تفاوت بین توریست و مسافر چیست؟
?WHAT IS TOURISM
connection
DEFINITION social networking
Web Resource Management
Social bookmarking  From Wikipedia, the free encyclopedia  

درباره نویسنده

 سامانه اکبری
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات

بدون نظر

ارسال نظر