بازاریابی اینترنتی با سود عالی در سال 2016


بازاریابی اینترنتی با سود عالی در سال 2016 , شما در وب سایت (مارکتینگ دیجیتال پلن) با مفاهیمی از جمله بازاریابی اینترنتی  , سایت بازاریابی بازاریابی و فروش , بازاریابی بادران و .... آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

بازاریابی اینترنتی با سود عالی  و روندهای داغ دیجیتال مارکتینگ برای موفقیت در سال ۲۰۱۶

دیجیتال مارکتینگ( Digital Marketing)  در هر سال دستخوش تغییرات و پیشرفت هایی میشود .سازمان ها برای استفاده از همین موقعیت های تازه ، باید برنامه های بازاریابی خود را با تحولات تنظیم کنند .
بازاریابی اینترنتی با سود عالی

4 عملکرد پر اهمیت در سال 2016 را معرفی خواهیم کرد :

1 . تبلیغات ویدئویی

بالاترین تورم در میان همه تبلیغات دیجیتالی (Digital advertising)مربوط به تبلیغات دیجیتالی است که با تورم تبدیل به کلیک 1,84% هر روز فراگیر تر میشود ،علاوه بر آن، گوگل که براساس درون مایه ویدئویی و در نهایت الگوی جستجو تنظیم شده است .فیسبوک و بینگ هم خدمات تبلیغات ویدئویی را آغاز کرده اند .
بازاریابی اینترنتی با سود عالی
 مردم تمایل بیشتری بر مشاهده تبلیغات ویدئویی(Video ADS) آنلاین پیدا کرده اند

2 . اپلیکیشن ها

استفاده از اپلیکیشن ها اهمیت فراوانی دارند که از ارتباط با پزشک شخصی تا مشاهده وضعیت حساب بانکی را شامل می شوند.گوگل ازاین اپلیکیشن ها به عنوان الگویی برای طبقه بندی نتایج بدست آمده در جستجو بهره میگیردبه علاوه این اپلیکیشن ها و تلفن های همراه برای دست یابی به اینترنت ، وب ، از کامپیوتر های شخصی پیشرفت بیشتری داشته اند .آن چه گفته شد اهمیت اپلیکیشن ها را بیان میکند .

3 . دستیار مجازی

با وجود بعضی از برنامه های ساخته شده نظیر Siri و  OK Google دیگر مستلزم استفاده مستقیم از وب سایت و دیگر برنامه ها نیستید و به راحتی میتوانید با تلفن همراه خود کارهایتان را انجام دهیدبه همین دلیل سازمان ها باید از اینکه اطلاعاتشان به سهولت دسترسی از راه موتور های جستجو (search engines)و از طریق دستیار های مجازی است، مطلع باشند.

4 . فناوری های پوشیدنی

طبق پیش بینی ها بهره از فناوری پوشیدنی ها میان سال های 2015 تا 2019  میانگین افزایش سالانه 35% را رقم خواهد زد و همچنین سازمان ها برای ارتباط بهتر با خریدارانشان باید لوازم مهم و قابل توجه بیشتری داشته باشند .

ارتباط بازارایابی اینترنتی و افزایش بودجه تبلیغات

تمایل افراد برای انجام تبلیغات اینترنتی هر روز بیش از پیش افزایش می یابد .اندازه افزایش نرخ تبلیغات دیجیتال سازمان ها نسبت به سال 2015 ، 10 میلیارد دلار در نظر گرفته شده استالبته عملکرد های بسیاری در این زمینه وجود دارد اما این مواردی که به آن ها اشاره کردیم مهمترین آن هاست که در هر سازمانی برای پیشرفت در زمینه های بازاریابی اینترنتی ، مستلزم پیروی از آن ها استاما پر اهمیت ترین آن ها کاملا" مشخص است ، بازاریابی اینترنتی هیچ گاه تا این حد توانایی نداشته است و همچنین باید به روند خود ادامه دهد .
 

منابع و مواخذ:

درباره نویسنده

 سامانه اکبری
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات

بدون نظر

ارسال نظر