قوانین بازاریابی اینترنتی در رسانه های اجتماعی(1)


قوانین بازاریابی اینترنتی در رسانه های اجتماعی(1) , در وب سایت marketing digital plan با مقوله های متفاوت بازاریابی اینترنتی (Online Marketing) و برند سازی اینترنتی (Online branding) و بازایابی بیمه (insurance marketing) و سئو سایت(SEO) و غیره آشنا خواهید شد. لطفا با ما همراه باشید.

قوانین بازاریابی اینترنتی در به کار گیری رسانه های اجتماعی

اعمال نفوذ و بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند به شما در افزایش  مقدار مخاطبان و مشتریان یاری برساند.لیکن آغاز آن، بدون تجربه و بینش پیشین، فعالیت چالش برانگیزی می باشد. ضروری است که شما قواعد بازاریابی رسانه های اجتماعی را بدانید و از بدین وسیله بازاریابی اینترنتی ارزشمندی بدست آورید.

قوانین بازاریابی اینترنتی

قواعد بازاریابی رسانه های اجتماعی

1اصل استماع :

پیشرفت در شبکه های اجتماعی (Social Network)و بازاریابی اینترنتی ، محتاج به شنیدن بیشتر و گویش کم تر می باشد. مطالعه محتوایات آنلاین مخاطبان و مشارکت در مباحث آن ها جهت شناخت ،حائز اهمیت است.

2اصل متمرکز شدن :

در یک زمینه تبحر داشتن مطلوب تر از همه کاره بودن است. یک رسانه اجتماعی کاملا متمرکز و تاکتیک بازاریابی محتوایی(Content Marketingدر راستای تولید یک مارک تجاری قوی مطلوب تر از اطلاع  دهی به همه افراد و راجع به همه مسائل است.

3اصل کیفیت داشتن :

کیفیت نسبت به کمیت برتری دارد. دارا بودن 1000 رابط آنلاین که محتویات شما را مطالعه و اشتراک گذاری کرده و درباره آن بحث می کنند، مطلوب تر از 10000 رابط آنلاینی است که پس از نخستین ارتباط، ناپدید می گردند.

4اصل حلم داشتن :

پیروزی در عرصه رسانه های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی و بازاریابی محتوا در قوانین بازاریابی اینترنتی یک شبه به وقوع نمی پیوندد و شما باید صبر پیشه کنید.در راستای دستیابی به مقصود اصلی خود، راه طویلی را پیش رو دارید.
 

ارتباط رسانه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی

قوانین بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی در بعدهای مختلف اهمیت دارد . مانند برند سازی , افزایش اعتماد مشتریان ، تبلیغات دهان به دهان مؤثر و افزایش دسترسی مخاطبان به برند.همچنین ایجاد تغییرات در الگوریتم ها باعث افزایش اهمیت شبکه های اجتماعی نزد موتورهای جستجو شده است و نیز تأثیر بسیار زیادی در محبوبیت شما نزد موتور های جستجو دارد.

 پیشنهاد می کنم مقاله بعدی را با همین عنوان در ادامه این مطلب مطالعه فرمایید.

:منابع و مواخذ

درباره نویسنده

 سامانه اکبری
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات

بدون نظر

ارسال نظر