بازاریابی اینترنتی در ایران چگونه ثمر بخش خواهد شد؟


بازاریابی اینترنتی در ایران چگونه ثمر بخش خواهد شد؟ , با شما در وب سایت دیجیتال مارکتینگ پلن  مروری داریم بر مباحثی از قبیل  بازاریابی اینترنتی (به انگلیسی Online Marketing) مانند وبلاگ مارکتینگ یا بلاگ مارکتینگ (به انگلیسی Weblog Marketing) و بهینه سازی جستجوی وب یا سئو  (به انگلیسی SEO) و نیز  همچنین سوشال مارکتینگ یا همان اصطلاح (صد در صد اشتباه) سوشیال مارکتینگ (به انگلیسی Social Marketing) آشنا می شوید؛ لطفا با ما همراه باشید!

ارتباط بازاریابی اینترنتی و خرید آنلاین در ایران:

آیا " بازاریابی اینترنتی در ایران (Internet Marketing)" ثمربخش خواهد شد؟ باید برای بازاریابی آنلاین در ایران می بایست عملیات ویژه ای انجام پذیرفته و بازاریابان نیز از آنها آگاه گردند. بعضی از فعالیتهای مذکور عبارتند از: بهره گیری از رسانههای اجتماعی(social media)، الگو برداری از پر فروش ترین سایت ها، مدنظر قرار دادن برخی رفتارها بطور مثال: فرهنگ چانهزدن و یا سایرعادات متنوع بانوان و آقایان که در رفتار خریدشان موثر است.
بازاریابی اینترنتی در ایران
 نباید از خاطر برد که خرید آنلاین (Online Shopping)پروسه ای نوین درکشور ایران محسوب شده و رواج دهی فرهنگ این نوع خرید، برای اشخاصی که تجربه بکارگیری آنرا نداشتهاند اندکی سخت می باشد.
"بازاریابی اینترنتی" ترکیبی با محتوای زیاد بوده و قادر به دربرداشتن مضامین مختلفی است. امروزه  بطور تقریبی در منطقه  و شبکه های متنوع  از جمله: روزنامه ، مجلات ، تلویزیون و ... اصطلاحات نوینی شنیده می شود. مانند: تجارت اینترنتی(E-commerce) ، پول اینترنتی(Online Money) ، ارتباطات اینترنتی (Internet communications)و... یا زمینه بازاریابی اینترنتی" اسباب تجارت در کسب و کار" همواره در حال تغییر بوده تا دستیابی به داده ها و مهمتر از آن اتصالات، با سهولت انجام شود.
بازاریابی اینترنتی در ایران
باید در دنیای کنونی، با توجه به پیشرفت درصد رخنه استفاده کاربران از اینترنت ، دارا بودن دنیایی با رویکرد فراگیرشدن الکترونیک و مشاغل زیاد ، تسهیل ارتباطات و مدیریت تعامل با متقاضیان ، حقیقت دهکده جهانی اینترنت را پذیرا بوده و با بکارگیری این پدیده فوق العاده  به استقبال فروش و بازاریابی آنلاین برویم.
به طور اختصار " بازاریابی اینترنتی" به معنای تبلیغات ، فروش تولیدات و خدمات ، معرفی و یا انجام هرگونه فعالیت های این چنینی در قالب دهکده جهانی ( اینترنت ) می باشد.
خوشبختانه در چند سال گذشته در کشورما صرف نظر از کیفیت های مرغوب یا نامرغوب،  جنبش های اینترنتی فراوانی مشاهده شده و بسیاری از مشاغل ایرانی به این نتیجه دست یافته اند  که به سوی" تجارت اینترنتی" رهسپار شوند.
 

 منابع و مراجع:

درباره نویسنده

 سامانه اکبری
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات

بدون نظر

ارسال نظر