چالشهای بازاریابی اینترنتی - طرح توسعه محتوایی پیروزمندانه (3)


چالشهای بازاریابی اینترنتی - طرح توسعه محتوایی پیروزمندانه (3)شما می توانید ضمن مطالعه این مقاله از باقی مطالب وبسایت ما از جمله بازاریابی شبکه ای  , مدیریت بازاریابی , کتاب بازاریابی , سایت بازاریابی بازاریابی اینترنتی , بازاریابی بادران و ... نیز استفاده کنید, لطفا با ما همراه باشید.

چالشهای بازاریابی اینترنتی در توسعه موفقیت آمیز محتوایی

در ادامه مطلب بخش دوم در این مقاله شرحی از ابعاد لیست و درگیری پیش از اقدام و محتویات آزمایشی و ایمیل های توسعه دهنده در رابطه با توسعه موفقیت آمیز محتوایی که از چالشهای بازاریابی اینترنتی نیز است را آوره ایم که آنها را بررسی کرده و با آنها بیشتر آشنا می شویم .

چالشهای بازاریابی اینترنتی

چند نکته از موارد تاثیر گذار در توسعه محتوا(Content Development)

چالشهای بازاریابی اینترنتی
  • ابعاد لیست :

می بایست بررسی کنید شروع انفرادی بهتر است یا دارا بودن پیوندهای اولیه؟
برای آنکه آگاهی پیدا کنید چگونه لیست طلایی را عظیم تر نمایید، باید درباره هر مساله ای که شامل و یا علت شریک نمودن اهداف شما می شود بیندیشید.بطور معمول بازاریابان حرفه ای، در کار خود، با فهرست های طویلی از اشخاص تاثیر گذار آغاز کرده و پس از مدتی لیست را محدود به مرتبط ترین افراد در راستای کسب و کارشان که در چشم انداز توسعه هستند می نمایند.این عمل وقت گیر می باشد لذا پروسه  با ارزشی است. اگر تمایل دارید عملیات بدین وسیله پیشرفت کند، لیست ابتدایی شما باید 5 برابر لیست ایده آل نهایی تان گردد.

  • درگیری پیش از اقدام:

گام بعدی چیست؟ لیست طلایی را برداشته و هدفتان را این گونه در نظر بگیرید که حداقل یک دفعه هر شخص یا وبسایتی را که در لیست طلایی موجود است را پیش از نشر محتواها درگیر نمایید.جهت آگاه سازی اشخاص لیست طلایی، می توانید پستی در رسانه های اجتماعی بارگزاری کنید با انجام این فرآیند، حداقل مدنظر آن ها قرار خواهید گرفت.اگر تمایل دارید  با اشخاص خاصی در لیست طلایی خود بیشتر ارتباط برقرار کنید، بنابراین بیشتر درگیر نموده و توجه آن ها را جذب کنید.مانیتورینگ(monitoringو ارزیابی آن ها را بوسیله  رسانه های اجتماعی شیوه مناسبی است.کامنت گذاری بر پست های آن ها و اشتراک گذاری مطالبشان نیز زمینه مناسبی برای شما ایجاد می کند. در صورتیکه فرصت کافی و قابلیت ایجاد ارتباط داشته باشید، قادرید این زمینه را بوجود آورده و در دنیای واقعی با آنها دیدار کرده و در جلسات و رویداد ها مشارکت داشته باشید.

  • محتویات آزمایشی :

یکی از مطلوب ترین عملیاتی که می توانید در عرصه بازاریابی اینترنتی (internet marketing) انجام دهید، آزمودن محتویات از پیش ساخته توسط افراد و سازمان های موثر است.شما قادرید از خرید و هم چنین توصیه های مناسب آنها، در راستای تقویت محتوا و پیام هایتان، پیش از آنکه آن را با سایرین به اشتراک بگذارید.

  • ایمیل های توسعه دهنده (Outreach):

شما می بایست جهت نوشتن دو قالب ایمیل(emailمتفاوت به منظور ارسال به هر قسمت از مخاطبین خود برنامه ریزی نمایید.(در صورتیکه سه بخش دارید حداقل 6 قالب طراحی کنید) قالب های گوناگون باید انواع عناصر مانند Subject line و  Call to Action  را ارزیابی کنند.باید اشخاص و موسسات  تاثیرگذاری که برای آن ها محتوا ارسال کرده بودید، پاسخ روشنی را به شما بدهند. به منظور دستیابی به این امر مهم پیگیری های ضروری را انجام دهید. 

ارتباط بازاریابی اینترنتی و توسعه موفقیت آمیز محتوایی


محتوا در بازاریابی اینترنتی یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است و  توسعه محتوای وب نیز روندی است  که از تحقیق، نوشتن، جمع آوری، سازماندهی، و ویرایش اطلاعات برای انتشار بر روی وب سایت با تمرکز بر ایجاد و توزیع ارزشمند که منجر به  جذب مخاطبین و حفظ آنها است بدست می آید که در نهایت به سود آوری مشتری می انجامد .

منابع و مراجع:


 

درباره نویسنده

 سامانه اکبری
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات

بدون نظر

ارسال نظر