نگهداری مشتریان در بازاریابی خرید اینترنتی بخش دوم


نگهداری مشتریان در بازاریابی خرید اینترنتی بخش دوم , در سایت marketing digital plan همراه با شما مطالبی از قبیل بازاریابی شبکه ای , شرکت بازاریابی , مدیریت بازاریابی , کتاب بازاریابی , سایت بازاریابی بازاریابی و فروش , بازاریابی بادران و ... را بررسی می کنیم . 

نگهداری از مشتریان در بازاریابی خرید اینترنتی با روشی مواثر

در ادامه مطلب قبل و آگاهی از راهکار مناسب برای نگهداری از مشتریان در بازاریابی خرید اینترنتی به بررسی نکاتی برای اثر گذاری در این موقعیت و زمان طراحی خبرنامه ،راجع به عنوان از خود پرسیده می شود می پردازیم.
 بازاریابی خرید اینترنتی
  • آیا از این نشانه ها " ! " " $ " و یا سایر علامت ها بکار می برید ؟

تا جای ممکن که توانایی دارید، از علائم مذکور کمتر استعمال نموده یا حتی الامکان در خط موضوع از آن ها استفاده ننمایید. در صورتیکه مجبور به استفاده از خط تیره " – " و یا " : " شدید، از آن ها استفاده نمایید لیکن تلاش کنید مقدارشان زیاد نگردد. با این عمل شما در حقیقت پرچم سرخی را به سمت فیلتر های اسپم نشان داده اید.
  • آیا عنوان موضوع را بوسیله حروف بزرگ مکتوب نموده اید ؟

درج موضوع با حروف بزرگ احساس نعره کشیدن بر سر مخاطب را یادآور می شود و مجددا  پرچم سرخی به فیلترهای اسپم نشان می دهید. هیچگاه خط موضوع را با حروف ضخیم و چشمگیر ننویسید.
  • آیا عنوان موضوع شما خیلی طویل می باشد؟

حداکثرخط موضوع خود را تا 50 حرف یا کلمه بنویسید.بیشتر کاربران دنبال ایمیل های مختصر و فاقد جملات زائد می باشند. در بازاریابی خرید اینترنتی به منظور اطمینان از اینکه مخاطبین ،ایمیل را باز می نمایند،در نوشتن موضوع این حدود را مراعات کنید.حتی درصورتیکه مطالبی که فرستاده اید، پس از مدت زمان کوتاهی منسوخ شدند، هیچگاه برای حذف آنها وسوسه نشوید .

 دلایل قانع کننده ای درباره این امر موجود است:

 بازاریابی خرید اینترنتی

       سهولت دسترسی برای مشتریان کنونی را محیا می کند

اکثر خریداران رغبت دارند بدانند شما در گذشته کدام مطالب را منتشر نموده اید به ویژه درصورتیکه خبرنامه (newsletters) شما مطالبی همواره جذاب و خوانا داشته باشد همانند فهرست نکات راجع به موضوعات گوناگون اطلاعات یک کالا  یا خدمت.

          در دستیابی به امتیاز در موتور های جستجو به شما یاری می رساند

بهینه سازی موتور های جستجو(Search Engine Optimization) ، هنر بکارگیری از صفحات وب جهت ارتقاء درجه در آنها است. قرار دهی محتویات با کیفیت بالا این فرصت را در بازاریابی خرید اینترنتی به شما داده تا جایگاه خود را در زمان به کار گیری  موتور های جستجو ارتقاء یابد.
  • تعداد مخاطبین خبرنامه شما را بالا می برد

قطعا فرم عضویت را در بایگانی خود قرار دهید. درصورتیکه مطالب شما کاربر را مجذب خود گرداند، بطور قطع فرم عضویت را تکمیل خواهد نمود.

 

منابع و مراجع:


 

درباره نویسنده

 سامانه اکبری
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات

بدون نظر

ارسال نظر