پیوستن به بازاریابی شبکه ای (1)


چه کسی می تواند برای پیوستن به بازاریابی شبکه ای کمک کند؟(1) , همراه با شما در وب سایت marketing digital plan  مروری داریم بر مبحث بازاریابی شبکه‌ای (به انگلیسیNetwork Marketing) یا بازاریابی چندسطحی (به انگلیسیMulti-level marketing) و نحوه پیوستن به آن , با ما همراه باشید.

از چه کسانی برای پیوستن به بازاریابی شبکه ای کمک بگیریم ؟!!

شما تصمیم دارید که عضو یکی از سازمان های نتورك ماركتینگ (Network Marketing) شوید و هم اکنون در حال تحقیق و بررسی هستید ؟ پس قطعا می خواهید بدانید كه از چه افرادی باید کمک بگیرید و از آن ها سوال کنید ... از نظر شما هر فردی كه نام نتورك ماركتینگ را شنیده است ، میتواند مشاوره خوبی برای شما باشد ؟ بهتر است اینطور بگویم كه هر فردی كه نام بی ام و را شنیده باشد صرفا اطلاعات و شناخت کافی درمورد آن را خواهد داشت ؟ در این مطلب قصد داریم بررسی کنیم كه چه افرادی را میتوان برای تحقیق و جستجو در مورد N.M مشاوره و تحقیق در نظر گرفت .... 
پیوستن به بازاریابی شبکه ای
(پیوستن به بازاریابی شبکه ای : اگر شما تصمیم دارید عضو یکی از سازمان های نتورك ماركتینگ شوید پس قطعا باید بدانید از چه افرادی باید کمک بگیرید و سوال کنید ...)

 همچنین می توان گفت سه نوع نویسنده و صاحب نظر وجود دارد

  • افرادی كه هیچوقت تا به حال مبادرت به انجام موضوع مورد نظر خود نداشته اند، 
  • افرادی كه این  عمل را انجام داده اند و به نتیجه نرسیده و شکست خورده اند  (بدلیل نداشتن استعداد و یا بدلیل شرکت در طرح هرمی ) 
  •  افرادی كه در انجام آن به نتایج مطلوبی دست پیدا کرده اند و موفق شده اند (مقصود ما طرحی سالم است نه موفقیت در سازمان های هرمی).

1. صاحب نظرانی كه هیچوقت در زمینه ی موضوع مورد بحث و گفتگوی خود تجربه عملی کسب نکرده اند:

 نویسندگان و خبرنگاران مجلات ، روزنامه ها و رسانه ها خیلی کم پیش می آید که آنچه را كه در مورد آن مطلبی تهیه می کنند و یا در مورد آن بحث و گفتگو می كنند ، بصورت عملی تجربه کرده باشند و اطلاعات و شناخت آنها اساسا از شایعات و نظرات و به عنوان فردی است كه از بیرون به اتفاقات و وقایع توجه می کنند ، بدست آمده باشد . اغلب وکیلان و افراد نابغه و پروفسورها اکثرا درباره ی موضوعاتی به سایر افراد مشاوره می دهند كه هرگز عملا آن را انجام نداده اند و خود در آن موقعیت قرار نگرفته اند . بیشتر كتابهای موجود در قفسه های كتاب فروشی بوسیله ی افرادی نوشته شده اند كه هیچوقت موضوع مورد صحبت آنها عملاً برایشان اتفاق نیفتاده است و آن را تجربه نکرده اند . آن ها به راحتی می توانند در مورد آن موضوع بنویسند و مطالب متعدد ارائه دهند ولی خود در انجام آن و در آن موقعیت درست رفتار نکرده و موفق نبوده اند . 
پیوستن به بازاریابی شبکه ای
(خیلی کم پیش می آید که تذکرات آنها درست از آب درآید ، زیرا كه یا بر پایه ی ابتكار و عقاید خود و یا نظرات سایر افراد و یا شایعات که نمیدانند از اساس درست است یا نه !)
 
 این مسئله هنگامی كه یك نویسنده مطابقا هر چه را كه از یك رسانه مطلع می شوند ، مجددا تكرار می کنند ، ایجاد می شود . صاحب نظرانی كه هیچوقت در زمینه موضوع مورد نظر شان تجربه عملی نداشته اند یا این که هیچوقت در آن به نتیجه ی مطلوبی دست پیدا نکرده و موفق نشده اند و نمی توانند ارزش اصلی و واقعی موضوع را به افراد انتقال دهند . شما به راحتی می توانید چنین افرادی را  بشناسید : عقاید و نوشته های آنها تا حدودی از موضوع اصلی فاصله خواهد داشت .
 
برای مثال ، مطلبی را مطالعه کردم كه در آن نویسنده این طور گفته بود که موفقیت و دست پیدا کردن به نتیجه ای مطلوب در بازاریابی شبکه ای از نظر ریاضی غیر ممكن خواهد بود ! تعجب برانگیز است . این دقیقا مانند این است كه ما بگوییم که از نظر علمی پرواز كردن پروانه غیر ممكن است !!! یعنی واقعا این نویسنده تا به حال حتی کوچکترین توجهی هم به دنیای بازاریابی شبکه ای و چگونگی روند آن داشته است ؟ قدیمی ترین سازمان نتورک مارکتینگ جهان همواره در حال رشد و فعالیت است ! 
 

لطفا با ادامه این مطلب در مقاله بعدی با همین عنوان همراه باشید.

منابع و مراجع:

درباره نویسنده

 سامانه اکبری
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات


Toomgace   در تاریخ 27 دی 1395

Can I simply say what a aid to seek out somebody who actually is aware of what theyre talking about on the internet. You definitely know the way to convey a problem to mild and make it important. More people must learn this and understand this facet of the story. I cant imagine youre not more fashionable since you definitely have the gift.


Toomgace   در تاریخ 25 دی 1395

Mi dispiace che interferiscono, ma propongo di andare un modo diverso

ارسال نظر