پیشنهادهای اصلی بازاریابی چند سطحی


همراه با ما در وب سایت آموزشی رایگان marketing digital plan مروری داشته باشید بر مقالات فروش مستقیم (به انگلیسی Direct Selling) , بازاریابی شبکه ای (به انگلیسی network marketing) , بازاریابی چند سطحی(به انگلیسی Multi-level marketing).

پیشنهادهای اصلی بازاریابی چند سطحی از زبان راد نیکولز (ROD NICHOLS)

بازاریابی چند سطحی کسب و کاری شگفت انگیز است. طی سی سال سابقه کاری ام، بازاریابی چند سطحی را تنها روش کسب و کاری یافته ام که زمینه کاری برابری را ایجاد می کند. به عبارت دیگر:

 

هر کسی می تواند در این صنعت موفق شود.
بهترین بخش مطلب این است که افراد دیگری برای موفقیت شما تمام موانع را از سر راه بر می دارند، بنابراین شما باید با دقت نظاره گر کار آنها باشید و همان کار را انجام دهید.

 

در اینجا پنج نکته برتر عنوان شده است:

بازاریابی چند سطحی  
(در این نوع بازاریابی  افراد دیگری برای موفقیت شما تمام موانع را از سر راه بر می دارند، بنابراین شما باید با دقت نظاره گر کار آنها باشید و همان کار را انجام دهید.)

 

آموزش پذیر باشید.
 

بازاریابی چند سطحی (Multi-level marketing) کسب و کاری مضاعف است. آن دسته از افرادی که در این کسب و کار موفق بوده اند، رازهای خود را برای موفقیت دیگران به اشتراک خواهند گذاشت و کاری که شما باید انجام دهید این است که گوش فرا دهید و کاری که به شما می گویند را انجام دهید.
متاسفانه در روزهای آغازین کار توانایی یادگیری خوبی نداشتم. من در کسب و کار قدیمی موفق بودم و فکر می کردم می توانم همان کارها را انجام دهم و در بازاریابی شبکه ای (network marketing) موفق شوم. پسر، اشتباه کردم! برای اینکه به لیدرهای سرشاخه ام توجه نکردم و در شروع کار پولی بدست نیاوردم.
بازاریابان شبکه ای چند سطحی(Multi-level marketing) موفق آنجا حضور داشتند، کار را انجام دادند و برای تایید کار چک حقوق خود را ارائه دادند. بنابراین آموزش پذیر باشید و موفقیت های آنها را به دقت بررسی کنید.

این مطلب را حتما بخوانید : آیا بازاریابی شبکه ای قادر است با خرده فروشی رقابت کند؟


رویا ها، مقاصد و اهداف خود را گسترش دهید.

بازاریابی چند سطحی

(مطالعات حاکی از آن است که افراد بسیار کمی آرزوها و اهداف خود را یادداشت می کنند، اما هنوز هم افرادی هستند که با انجام این کار به سطوح بالایی از موفقیت دست می یابند.)
 

ابتدا اهداف(Goals) خود را مشخص کنید. اگر زمان و پول مانع نمی شدند، زندگی شما به چیز شباهت داشت؟ خانه رویایی خود را با جزئیات توصیف کنید. به همین صورت تصویر خیالی از ماشین ها، تعطیلات، لباس ها و شیوه زندگی رویایی را در ذهن خود ایجاد کنید.
به واسطه این رویاها، اهداف شما نیز گسترش می یابد.
یک رویا تصویر بزرگی است و اهداف شما نردبانی برای رسیدن به رویاهای شما هستند.
برای مثال اجازه دهید تصور کنیم ماشین رویایی شما مرسدس بنز مدل SL65 به ارزش 225000دلار است و ماهانه 3800 دلار دستمزد دریافت می کنید.
برای دستیابی به این رویا چه اقداماتی را باید انجام دهید؟ افزایش درآمد شما امری ضروری است، بنابراین هدف شما درآمد ماهانه شما را به مبلغ 10000دلار افزایش می دهد.
اقدام بعدی این است که اهداف خود را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید(به نظر می رسد این عمل  با توجه به مثال بالا اقدامی ضروری برای افزایش درآمد ماهانه شما به مبلغ 10000دلار است).

 

نکته : شما باید هر روز رویاها، اهداف و مقاصد خود را به منظور مشخص کردن فعالیت های روزانه تان مرور کنید.


 ضمن تشکر از همراهیتان لطفا ادامه این مطلب را در مقاله بعدی مطالعه فرمایید.

منبع اصلی :
 

Multi-level Marketing Master Tips
 

 

سایر منابع:

network marketing
Multi-Level Marketing
Goal From Wikipedia, the free encyclopedia


 

درباره نویسنده

 سامانه اکبری
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات

بدون نظر

ارسال نظر