چرا بازاریابی شبکه ای را انتخاب کردم


بصورت پاره وقت کار کنید و تمام وقت زندگی کنید- چرا بازاریابی شبکه ای (network marketing) را انتخاب کردم! در مطالب پیشین درباره  فروش مستقیم (Direct Selling) چیست؟ و  بازاریابی چند سطحی(Multi-level marketing)   و نیز  نظر مقام معظم رهبری در مورد نتورک مارکتینگ  سخن گفتیم - برای کسب اطلاعاتی درباره  بازاریابی شبکه ای و انتخاب آن به عنوان کسب و کار از زبان جان اینگل را در مقاله زیر را مطالعه فرمایید:
 
 چرا بازاریابی شبکه ای را انتخاب کردم


جان اینگل (John Engle)
بازاریابی شبکه ای مدل کسب و کاری است که در آن برای کسب اطلاعاتی در رابطه با فروش محصولات و خدمات شرکت، از فروش مستقیم و برقراری روابط استفاده می شود. 
هدف اصلی بازاریابی شبکه ای این است که شما دوستان و اقوام شما را وارد کسب و کار خانگی تان کنید و سپس از آنها بخواهید کاری که شما انجام داده اید را تکرار کنند. 
به دلیل استفاده از اینترنت، شما می توانید شرکت بازاریابی شبکه ای خود را با عنوان کسب و کار بازاریابی اینترنتی راه اندازی کنید.
طبق مواردی که در قسمت بالا در مورد بازاریابی شبکه ای ذکر شده است، شما هنوز هم می توانید از مزیت های درآمد دائم (residual income) لذت ببرید. هنگامیکه استراتژی هایی را به بازاریابی شبکه ای اضافه می کنید، این فن آوری ما را وادار می کند که از اینترنت استفاده کنیم. 
این موضوع بدان معنا نیست که شما کاملا با دنیای بیرون قطع رابطه کنید و با کسی بصورت رو در رو صحبت نکنید، این موضوع بدان معنا است که به واسطه فن آوری های امروزی برقراری ارتباط با مشتریان به روش های مختلفی انجام می شود. 
تلفن یکی از مناسبترین ابزار های بازاریابان شبکه ای برای برقراری ارتباط با مشتریان است که به این طریق آنها می توانند روابط کسب و کاری قوی و بلند مدتی را داشته باشند. برقراری ارتباط توسط تلفن موجب ایجاد اعتماد بین شما و مشتریان تان می شود که این امر درآمد بسیار زیادی را برای کسب و کارتان ایجاد می کند.

 

 

پتانسیل درآمدی سرشار- تجربه جان اینگل در رابطه با بازاریابی شبکه ای

طی ساعت ها مطالعه، خواندن صدها کتاب، مطالعه و بررسی افراد حرفه ای بازاریابی شبکه ای، تماشای برنامه های آموزشی و گفتگو با بازاریابان موفق چیزهای بسیاری آموخته ام. بازاریابی شبکه ای در مورد فروش و فروختن نیست، طبق گفته اریک وور(Eric Worre) (یکی از بازاریابان حرفه ای) بازاریابی شبکه ای "آموزش و دریافتن" است. 
از آنجاییکه در ژن من فروش محصولات و خدمات به افراد وجود ندارد، تصمیم گرفته ام که واژه "فروش" را از لغت نامه خود حذف کنم و ذهنیت خود را با درک اینکه افراد دوست ندارند چیزی به آنها فروخته شود، تطبیق دهم. 
هنگامیکه افراد وارد این سایت می شوند، تمایل دارند به واسطه فرصت هایی که در اینجا وجود دارد، راه حلی را برای مشکلات شان پیدا کنند...

مخاطب تمایل دارد فردی را پیدا کند که مشکل او را درک کرده و برای حل آن پیشنهاد مناسبی ارائه دهد. 

متوجه شده ام که اکثریت خوانندگان این وبلاگ به دنبال راه حلی برای افزایش خرید و فروش در سایت های خودشان هستند. افرادی که از این وبلاگ دیدن می کنند به دنبال آموزش هستند، بنابراین می توانند سطح یادگیری خود را افزایش دهند...
برای مثال می توانند وب سایت خود را به همگان معرفی کنند و الگوهای موجود در کسب و کارشان را افزایش دهند. 
از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید متشکریم برای کسب اطلاعات بیشتر به لینکه زیر مراجعه کنید:
منبع:
johneengle

درباره نویسنده

 روزبهانی
vote 1 vote 2 vote 3 vote 4 vote 5

نظرات

بدون نظر

ارسال نظر